Wykryj wcześniej zagrożenie

Wykryj wcześniej zagrożenie

Nie czekaj na wypadek, jaki może się przydarzyć gdy Twoja instalacja grzewcza jest nieszczelna, gdy wydobywa się z niej czad bądź dym, a ty nie jesteś tego świadomy. Już dziś zainwestuj w czujnik czadu i wykryj zagrożenie na tyle wcześnie, aby ochronić siebie i całą swoją rodzinę. Codziennie słyszymy w wiadomościach o kolejnych zatruciach czadem, zastanawiamy się ja do tego mogło dojść. Producent czujników od lat alarmuje jak mało gospodarstw rolnych jest wyposażonych w detektory czadu, jak mało ludzi dba o swoje zdrowie i życie.

Atrakcyjna cena czujnika

Nie możesz powiedzieć że detektor czadu jest drogi i nie stać Cię na jego zakup. To tanie i łatwe w montażu urządzenie, dzięki któremu ochronisz się przed niebezpieczeństwem zaczadzenia. Nawet w przypadku nowoczesnych pieców grzewczych, czujnik tlenku węgla jest niezbędny, aby wiedzieć kiedy coś jest nie tak. Bez tego zabezpieczenia nie zdążysz się uchronić. Czad zabija powoli i bez twojej wiedzy, dlatego tak ważne jest abyś i ty posiadał czujnik czadu w swoim domu, abyś ochronił się przed zagrożeniem zaczadzenia.

Wysoka skuteczność czujników czadu

Decydując się na zakup pieca węglowego, musimy wiedzieć że detektor czadu powinien być nieodłącznym elementem przy jego montażu. Czujniki są sprzedawane oddzielnie, dlatego wielu konsumentów zapomina o ich zakupie.

Jeżeli zdecydujesz się na tą niewielka inwestycję, zabezpieczysz siebie i innych mieszkańców przed zagrożeniem, jakie może czyhać niespodziewanie. Nasze czujniki mają bardzo wysoką skuteczność działania, alarmują wcześniej głośnym i wyraźnym sygnałem, dzięki czemu chronią i alarmują o niebezpieczeństwie domowników nawet w nocy.