Niepłodność – badanie i leczenie

Niepłodność - badanie i leczenie

Zdarza się, że pary pragną mieć dziecko, jednak okazuje się to z różnych względów niemożliwe. Nie chodzi tu o względy na przykład materialne, lecz o problemy natury fizycznej. W takich sytuacjach należy przeprowadzić dokładne badania, które wskażą źródło problemu, jak również pomogą znaleźć jego rozwiązanie. Leczenie niepłodności jest zróżnicowane – wszystko zależy od jej przyczyny. Klinika leczenia niepłodności Szczecin pomaga wszystkim zainteresowanym, wracając im wiarę w możliwość posiadania potomka!

Badanie nasienia – ocena męskiej płodności

Trudności z poczęciem mogą mieć swoje źródło w ciele kobiety lub mężczyzny. Dlatego też klinika leczenia niepłodności Szczecin jest miejscem, w którym każdy mężczyzna może wykonać badanie nasienia. Spermiogram pozwala ocenić ogólną liczbę plemników, odsetek żywych i poruszających się plemników, ich koncentrację oraz budowę. Sprawdzanie parametrów to nie wszystkie testy, jakie można wykonać. Istnieje też możliwość wykonania badania fragmentacji DNA czy posiewu nasienia.

Oferta kliniki leczenia niepłodności w Szczecinie

Badanie nasienia to jeden z testów, który można wykonać w klinice. Oferuje ona jednak swoim klientom o wiele więcej! Na miejscu może też zostać wykonana histeroskopia, badania genetyczne czy zabieg in vitro Szczecin.

Klientom oferowane jest również wsparcie dietetyka oraz psychologa – często nawet takie niewielkie zmiany przyczyniają się do powodzenia starań o potomka. Klinika leczenia niepłodności Szczecin jest miejscem, do którego powinny się zgłosić wszystkie pary, które od jakiegoś czasu bezskutecznie starają się o dziecko!