Rodzinna majówka

Rodzinna majówka

Majówka

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczną majówkę tak by była rodzinna i wyjątkowa? Możliwości jest wiele, a czas ucieka. Sprawdź, co robić podczas weekendu majowego i zarezerwuj nocleg w jednej z miejscowości nad morzem lub na Mazurach.

Aktywny weekend na Mazurach

Wiele miejscowości posiada wypożyczalnie sprzętu wodnego – kajaków, rowerów wodnych, a także desek windsurfingowych, na których pod bacznym okiem instruktora nawet maluchy mogą aktywnie spędzać czas. Dobrym pomysłem na wspólne spędzanie wolnego czasu podczas majówki jest także wycieczka rowerowa – duży wybór tras pozwala dostosować ich poziom trudności do kondycji czy wieku uczestników. Wolisz aktywny wypoczynek bliżej wody? Jeśli tego nie robiłeś do tej pory, koniecznie spróbuj swoich sił w żeglarstwie. Szlak śródlądowy to ponad 120 km malowniczych tras. Nie masz uprawnień? Wiele punktów oferuje łódki wraz ze sternikiem.

Zjedz rybę nad morzem!

Nadmorskie miejscowości kojarzą się z letnim lenistwem – majówka nad morzem może być tego namiastką. Bogata oferta atrakcji dla turystów to nie tylko lokalne smażalnie ryb – wiele miast, szczególnie większych proponuje wycieczki statkami, festyny i koncerty. Zadowoleni będą także ci, którzy cenią sobie spokój, ciszę i piękne widoki – długie spacery brzegiem morza i podziwianie zachodu (lub wschodu) słońca, to atrakcja, której nie da się zastąpić niczym innym. Zabawy na plaży, w tym obowiązkowe budowanie zamków z piasku, uwielbiają też maluchy, dlatego nadmorskie miejscowości są świetną destynacją dla rodzin z dziećmi zarówno na weekend, majówkę, jak i wakacje.

Rodzinna majówka
4.9 (97.14%) 7 głosów