Majówka nad jeziorem

Majówka nad jeziorem

Majówka

Jeśli jezioro to tylko na Mazurach! Wiele z nich zaliczanych jest do I klasy czystości pod względem ekologicznym, co czyni je idealnym miejscem do wypoczynku, również z dziećmi. Sprawdź ofertę mazurskich miejscowości i spędź majówkę na Mazurach – wiele miast przygotowało specjalne atrakcje, a hotele korzystne cenowo pakiety noclegowe.

Aktywny wypoczynek nad jeziorem

Jesteś amatorem aktywnego spędzania wolnego czasu? Wykorzystaj weekend majowy na realizację swoich pasji. Malownicze tereny i długi, bo mierzący ponad 120 km szlak żeglugi śródlądowej, to okazja do sprawdzenia się w żeglarstwie. Wiele miejscowości oferuje czarter łodzi na majówkę. To doskonały pomysł na urlop z rodziną (również dziećmi), czy przyjaciółmi. Nie przepadasz za żaglami? Wypożycz kajak lub zabierz rower – piękne lasy i trasy rowerowe to propozycje dla osób w każdym wieku.

Zwiedzaj miasta

Mazury i Warmia to nie tylko jeziora, choć to właśnie tu znajdują się największe i najgłębsze w Polsce – Śniardwy i Czarna Hańcza. Olsztyn, Mikołajki, Frombork, Ostróda… Każde z tych miast zachwyca architekturą oraz obfituje w warte zobaczenia miejsca. Może uwiecznisz je na pamiątkowych fotografiach?

Na ryby

Czyste jeziora to też bogactwo fauny, z której korzystać mogą wędkarze – cisza, spokój oraz bogactwo ryb przyciągają na Mazury wielu. Mazurskie jeziora skrywają w swoich głębinach wiele gatunków, m.in.: karpie, leszcze, liny, okonie, płocie, sandacze, węgorze, sumy i wiele innych. Nie czekaj, zarezerwuj nocleg na majówkę , łap za wędkę i wsiadaj w auto! Jeziora mazurskie czekają!

Majówka nad jeziorem
4.7 (94.29%) 7 głosów