Dokąd na Majówkę?

Dokąd na Majówkę?

Majówka

Weekend majowy w tym roku jest naprawdę długi, dlatego warto spędzić go z dala od miejskiego zgiełku. Majówka na łonie natury pozwoli naładować baterie i uzupełnić siły witalne. Możliwości jest wiele – Mazury, morze, góry, pobliska agroturystyka lub wyjazd zagraniczny. Wybór miejsc noclegowych jest naprawdę spory! Na jaką lokalizację zdecydujesz się w tym roku?

Spędź majówkę na Mazurach!

Odpoczynek w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich to doskonały wybór dla wszystkich amatorów sportów wodnych. Szlak żeglarski wiedzie przez malownicze tereny i łącznie przepłynąć nim można ponad 120 km. Aktywny wypoczynek nie jest dla Ciebie? Odwiedź Wieżę Ciśnień w Giżycku, Leśniczówkę w Praniu – miejsce, w którym tworzył Konstanty Ildefons Gałczyński i zobacz zabytkowe mosty w Stańczykach. Bogata oferta regionu z pewnością sprawi, że majówka na Mazurach będzie wyjątkowa. Nie czekaj, znajdź nocleg już dziś!

A może tak w góry albo nad morze?

Szum fal, śpiew ptaków, piaszczysta plaża… Miejscowości nadmorskie to jeden z częściej obieranych kierunków wyjazdów weekendowych, także majówki. Boisz się, że pogoda nie dopisze i cały urlop spędzisz w miejscu, gdzie wykupiłeś nocleg? Miasta w oczekiwaniu na turystów przygotowały bogatą ofertę atrakcji – ciekawe wystawy w Muzeach, koncerty, festyny i wiele innych. Jesteś zwolennikiem aktywnego wypoczynku? Spędź go w górach! Piesze wędrówki i długie spacery dotlenią Twój organizm i pozwolą się skutecznie zregenerować.

Dokąd na Majówkę?
4.8 (96.67%) 6 głosów